District 1

David Gallagher
Term Expires: June 30, 2022

District 2

Gregory Gruner, Vice-Chairman
Term Expires: June 30, 2023

District 3

Nancy Finnegan
Term Expires: June 30, 2020

District 4

Michael A. Sisson, Chairman
Term Expires: June 30, 2021

District 5

Wayne Morris
Term Expires: June 30, 2024

Alternative Member

Thomas M. Kiple
Term Expires: June 30, 2021

Alternative Member

Chris Bronner
Term Expires: June 30, 2023

 

 

Richmond County Events

Upcoming Events

February 2020
S M T W T F S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

View all events >>

Mon Feb 17 @12:00AM
County Holiday - Offices Closed
Mon Mar 09 @ 7:00PM -
Planning Commission Meeting
Tue Mar 10 @ 5:00PM -
Social Services Board Meeting (RCDSS Mtg. Rm.)
If you are looking for information for the City of Richmond, please click here. Thank you!